BYLI SZEFOWIE UOP I ABW

Szefami Urzędu Ochrony Państwa byli:

         

 

 

Krzysztof Kozłowski

Andrzej Milczanowski

Piotr Naimski

Andrzej Milczanowski

Jerzy Konieczny

Gromosław Czempiński

Andrzej Kapkowski

Jerzy Nóżka (pełnił obowiązki Szefa UOP)

Zbigniew Nowek

Zbigniew Siemiątkowski (pełnił obowiązki Szefa UOP)

Andrzej Barcikowski

 

 

11.05.1990 - 31.07.1990

01.08.1990 - 31.01.1992

01.02.1992 - 05.06.1992

06.06.1992 - 14.07.1992

15.07.1992 - 30.11.1993

01.12.1993 - 28.02.1996

29.02.1996 - 06.11.1997

07.11.1997 - 05.02.1998

06.02.1998 - 24.10.2001

25.10.2001 - 25.04.2002

26.04.2002 - 28.06.2002

 

 

Szefami Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego byli:

         

 

 

Andrzej Barcikowski

Witold Marczuk

Bogdan Święczkowski

Jerzy Kiciński (pełnił obowiązki Szefa ABW)

Tomasz Klimek (pełnił obowiązki Szefa ABW)

Krzysztof Bondaryk

 

 

29.06.2002 - 01.11.2005

02.11.2005 - 11.09.2006

11.09.2006 - 02.11.2007

02.11.2007 - 15.11.2007

15.11.2007 - 16.11.2007

16.11.2007 - 15.01.2013

 

 

 

 

 

A
A+
A++
Drukuj
PDF